KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10287136
nr 1028 7136
Akvarell
Thomas Rydén, signerad. -92, bladets mått: 77x57
Kondition: skadat glas
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 28 mars 2016
kl 18:17:02
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr